Hastanemiz

Tarihçemiz

Hastanemizin temeli 2009 yılında atıldı. 7 Mart 2014 tarihinde Sağlık Bakanımız Sn. Dr. Mehmet MÜEZZİNOĞLU tarafından açıldı. 405 tescilli yatağımızla hizmet vermekteyiz. Toplamda 66 bin metrekarelik alan üzerine inşa edilmiş olan hastanemizde birbirine bağlı olarak toplam 6 blok bulunmaktadır. 


Hastanemiz içerisinde; poliklinik hizmetleri, yatan hasta servisleri, ameliyathane, doğumhane, acil servis, çocuk acil servis, erişkin yoğun bakım, yeni doğan yoğun bakım, palyatif bakım merkezi, görüntüleme merkezi, MR ünitesi ve idari hizmet birimleri bulunmaktadır. 

Polikliniklerimiz; dahiliye, kadın hastalıkları ve doğum, genel cerrahi, kulak burun boğaz hastalıkları, göz hastalıkları, çocuk sağlığı ve hastalıkları,  enfeksiyon hastalıkları, kardiyoloji, kulak burun boğaz hastalıkları, üroloji, ortopedi ve travmatoloji, plastik ve rekonstrüktif cerrahi, beyin cerrahisi, anestezi-algoloji ve reanimasyon,  radyoloji, kalp damar ve göğüs cerrahisi,  psikiyatri, nöroloji ve acil bölümlerinde faaliyette bulunmaktadır. 

24 Ağustos 2022