Hastanemiz

Tarihçemiz

Hastanemizin temeli 2009 yılında atıldı. 7 Mart 2014 tarihinde Sağlık Bakanımız Sn. Dr. Mehmet MÜEZZİNOĞLU tarafından açıldı. 250 tescilli yatağımızla hizmet vermekteyiz. Toplamda 66 bin metrekarelik alan üzerine inşa edilmiş olan hastanemizde birbirine bağlı olarak toplam 6 blok bulunmaktadır. 


Hastanemiz içerisinde; Poliklinik Hizmetleri, Yataklı Servis Hizmetleri, Ameliyathane, Yetişkin Acil Servis, 2. Basamak Erişkin Yoğun Bakım Ünitesi, Palyatif Bakım Ünitesi, Görüntüleme Hizmetleri(MR, Röntgen, Tomografi, Ultrason, Mamografi), Laboratuvar Hizmetleri(Tıbbi Biyokimya, Tıbbi Mikrobiyoloji, Tıbbi Patoloji) , Fizik Tedavi Ünitesi, Evde Sağlık Hizmetleri ve İdari Hizmet birimleri bulunmaktadır. 

Hastanemizde; Dahiliye (İç Hastalıkları), Kadın Hastalıkları ve Doğum(Doğum hizmeti verilmemektedir.), Genel Cerrahi, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Göz Hastalıkları, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,  Enfeksiyon Hastalıkları, Kardiyoloji, Üroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Kalp Damar Cerrahisi, Aile Hekimliği,  Psikiyatri, Nöroloji, Sağlıklı Yaş Alma (YAŞAM) ve Kronik Yara Bakım  poliklinikleri aktif olarak hizmet vermektedir.

17 Nisan 2024